Wygraj nagrody takie jak serwery i hosting

Dziewczyny dzisiaj organizuję parapetówkę- usłyszałyśmy po wejściu do pracy. Po chwili milczenia nasz uroczy kolega chwalipięta dodał- u mnie są zawsze świetne imprezy, więc musicie mnie odwiedzić.

Było nas pięć i jak na zawołanie wybuchnęłyśmy śmiechem. Na koniec poczęstował nas jeszcze tekstem w stylu wygraj konkurs i fajne nagrody (Superkonkursy.pl) takie jak serwery i hosting. Tak Maćku widziałyśmy fotki z ostatniej imprezy u Ciebie i jak gospodarz śpi pod stołem to chyba impreza musi być naprawdę udana, dodała z kąśliwym uśmiechem moje serdeczna przyjaciółka, do której Maciej „smalił cholewy” od dłuższego czasu. Amant wyszedł obrażony, a my nie mogłyśmy powstrzymać się od śmiechu.

Ale jak nam już przeszło i zaczęłyśmy rozmawiać to stwierdziłyśmy, że może tym razem Maciej nie zaśnie pod stołem i będzie całkiem sympatycznie. Postanowiłyśmy dowiedzieć się kiedy jest ta całą impreza i się na nią wybrać. Gdy uzyskałyśmy informację, ruszyłyśmy w poszukiwaniu jakiś fajnych ciuchów, ale ciągle nadziewałyśmy sie na reklamy typu wygraj nagrody takie jak serwery i hosting. Następnie fryzjer, kosmetyczka i tym podobne, niech żałuje, że jest tylko kolegą. W końcu nadszedł piątkowy wieczór i wkroczyłyśmy w progi skromnego domu pana Macieja. I rzeczywiście tym razem było sympatycznie, bo gospodarz wytrzymał do ostatniego gościa.


Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.