Telewizja internetowa potrzebuje dobry hosting

Napisałem scenariusz do programu publicystycznego, który chciałbym, aby wyemitowała telewizja internetowa założona przeze mnie. Telewizja internetowa potrzebuje dobry hosting, aby udało się zrealizować audycję, która opisałem poniżej. Sami przeczytajcie i oceńcie czy są potrzebne takie programy. Rzecz dotyczy tak drażliwego tematu jak trądzik na twarzy.

Problem w tym, że czerwone krostki na twarzy , plecach, dekolcie mają prawie wszystkie nastolatki. Jest to dosyć trudny okres, ponieważ młodzi ludzie chcą dobrze wyglądać i  podobać się. Właśnie im może pomóc nasza polska telewizja internetowa w HD (Teleklub.pl). Zdarza się jednak, że trądzik po okresie dojrzewania nie mija, ale utrzymuje się nawet po trzydziestym roku życia. Zazwyczaj dotyka kobiety  zapracowane, z dużymi ambicjami zawodowymi, które żyją w ciągłym stresie. Wyciskanie denerwujących krostek może prowadzić do trądziku z wydrapania. Jeśli chcesz pozbyć się zaskórnika czy krostki zrób parówkę twarzy, zdezynfekuj palce i spróbuj wycisnąć pryszcz. Nie rób nic na siłę, bo pozostanie blizna i przebarwienie.

Na koniec skórę trzeba zdezynfekować, by nie doszło do zakażenia. Najlepiej samemu nie wyduszać zaskórników – profesjonalne oczyszczanie zostaw doświadczonej kosmetyczce. W aptekach można kupić  preparaty do pielęgnacji skóry trądzikowej, tzw. kosmeceutyki (np. krem niesterydowy Clarsebic – utrzymuje naturalną wilgotność skóry, łagodzi pieczenie, łuszczenie i zaczerwienienie czy też preparat Afronis, gdy pojawiają się wypryski działa odkażająco, antybakteryjnie i przeciwzapalnie). Jeżeli te metody zawiodą udaj się do lekarza dermatologa, który zaleci odpowiednią kurację maściami zawierającymi antybiotyki, retinoidy czy nadtlenek benzoilu, a czasami konieczne są  nawet antybiotyki.


Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.