Kredyty

Nie ma to jak zaciągać pożyczkę na remont mieszkania, czy też wziąć kredyt na mieszkanie. Jest wiele takich osób, które mogą sobie o tym jedynie pomarzyć. Młodym takich dużych kwot nie chcą dawać, tym bardziej, że i zarabiają niewiele, bo od razu po studiach trudno jest znaleźć pracę dobrze płatną, a już żeby była ona w kierunku jaki nas interesuje to w ogóle szczyt marzeń.

Nic więc dziwnego, że kiedy nasi znajomi mogą wziąć pożyczkę patrzymy na nich z zachwytem, zazdrością jednocześnie. Z jednej strony cieszymy się, że im się udało, z drugiej nie możemy ścierpieć, że to nie my jesteśmy na ich miejscu. Bo to przecież oznacza, że ich dochody są na tyle wysokie, że bank nie miał zastrzeżeń, by im przyznać szybkie kredyty pozabankowe na dowolny cel (Nasze-kredyty.pl). My też chcielibyśmy mieć tak dobrze. Ale jak to w życiu, jednym się udaje innym natomiast nie. Pozostaje nam jedynie mieć nadzieję, że w niedalekiej przyszłości nasza sytuacja także ulegnie zmianie i będziemy mogli zaprosić ich na parapetówkę.

Cóż z tego, że co miesiąc trzeba płacić wysoką ratę kredytową. Ale przecież kredyt mieszkaniowy i tak niekiedy wychodzi taniej niż chociażby utrzymanie się w mieście na stancji. Ceny wynajmu mieszkań znacznie poszły w górę, dlatego bardziej opłaca się inwestować w swoje, niż po prostu mieszkać kątem u kogoś i płacić tyle samo co za ratę mieszkania. Jak to kiedyś ktoś z moich znajomych powiedział, że po prostu my, czyli osoby wynajmujące płacą wówczas kredyt, który wziął właściciel mieszkania i tak naprawdę coś w tym może być, bo często tak właśnie jest.


Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.