Kredyty na serwery hostingowe

Rozwój internetu powoduje także rozwój stron internetowych i portali. Skoro tych portali i serwisów internetowych jest coraz więcej to oczywiście potrzebne są sobre serwery, aby zapewnić im stabilny i co najważniejsze nie drogi hosting. Dlatego ja chcę założyć taką firmę i szukam czy sa preferencyjne kredyty na serwery hostingowe.

To jest pomysł, który ma zapewnić mi dobre dochody na dłuższy czas bo przecież każdego dnia setki ludzi zakłada serwisy internetowe i szuka hostingu, który ma dobre serwery. Słyszałem, że są na taką działalność tanie i szybkie kredyty bez bik dla małych i nowych firm (Polbanki.pl) i mam nadzieję, że i mnie uda się taki wywalczyć w bardzo szybki sposób. Ja się na tym bardzo dobrze znam bo zrobiłem już niejedną stronę internetową i nieraz korzystałem z różnych hostingów.

Najczęściej mają przeciążone serwery i nic tam prawie nie działa. Mają źle dobrane plany hostingowe i przestarzałe serwery. Dlatego jeśli uzyskam kredyty to zakupie serwery najnowszej generacji, takie które trudno będzie naprawdę zapchać serwisami. Nie zamierzam sobie psuc renomy i stawiać stron na jakiś słabych serwerach. Wiem, że bardzo łatwo popsuć swoją markę.


Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.