Znajdź bezpieczny hosting , odporne na włamania serweryHosting i serwery na filmy reklamowe

Chyba się w końcu szczęście do mnie uśmiechnęło  i znalazłem pierwsze poważne zamówienie na animowany film reklamowy. Wspominałem już kiedyś, że mam studnio w którym produkujemy animacje i filmy reklamowe i , że ciężko jest znaleźć zamówienia. Teraz jednak chyba będzie pracy za dobre pieniądze na najbliższe kilka miesięcy i już szukam dobry hosting i […]


Telewizja internetowa potrzebuje dobry hosting

Napisałem scenariusz do programu publicystycznego, który chciałbym, aby wyemitowała telewizja internetowa założona przeze mnie. Telewizja internetowa potrzebuje dobry hosting, aby udało się zrealizować audycję, która opisałem poniżej. Sami przeczytajcie i oceńcie czy są potrzebne takie programy. Rzecz dotyczy tak drażliwego tematu jak trądzik na twarzy.


Hosting stron na darmowe gry

Koledzy od jakiegoś czasu mnie pytają o jakiś dobry hosting stron na darmowe gry komputerowe. Chcą otworzyć jakieś duże forum internetowe dla fanów gier online. Mam trochę mieszane odczucia jeśli chodzi o ich intencje i kompetencje co do prowadzenia takiego serwisu.


Serwery i hosting na spoty reklamowe

Szukałem jakis czas temu gdzie można tanio wyprodukować oryginalne spoty reklamowe. Dostałem znakomitą ofertę na emisję spotów reklamowych w telewizji i jedyne co mam zrobić to dostarczyc gotowe materiały do emisji.


Hosting i serwery na filmy erotyczne

Nie tylko faceci lubia oglądać na swoich monitorach fajne i darmowe filmy erotyczne. Wiem od wielu dziewczyn, że one także szukają tego i czasem odwiedzają dobre strony erotyczne w internecie.