Hosting stron na opisy gadu gadu

Wczoraj lekko poświntuszyłem przez internet z znajomą z Warszawy. Nie wiem co nam odbiło bo nigdy tego nie robiliśmy, ale tak wyszło, że aż strach teraz zaglądać do historii i czytać co myśmy wczoraj wypisywali.

Wszystko zaczęło się przez chore opisy na znany komunikator gadu gadu (Gadu-opisy.pl) zarówno u mnie jak i u niej. Oczywiście walnie przyczynił się też do tego alkohol, a dokładnie polskie piwo marki lech. Piliśmy razem chociaż na odległość i świetnie nam się piło jedno piwo za drugim. Po jakimś czasie zorientowałem się, że z każdym wypitym browarem zmieniają się u niej opisy na gadu gadu i stają się coraz bardziej lubieżne. Niby nie było na nich nic wprost, ale czułem, że coś się święci i atmosfera stawała się coraz bardziej ekscytująca.

W sumie to nawet dobrze, że było to tylko spotkanie na odległość i ograniczało się do kontaktu przez komunikator gg, bo nie wiadomo czym by się to skończyło w podczas rzeczywistego spotkania. Dobrze wiem, jak dziewczyny reagują na te sprawy po kilku piwach i wole unikac takich sytuacji żeby potem na drugi dzień nie żałować tego co się zrobiło. Teraz siędze właśnie i sprawdzam tani Hosting stron na opisy gadu gadu. Zrobię sam taka stronkę i będa tam opisy na gg właśnie z takich internetowych spotkań jak to powyższe.


Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.