Dyskusje o serwerach i hostingu

Znam forum internetowe na którym ludzie nie gadają o niczym innym jak tylko o serwerach i wszystkim co kojarzy się z usługami hostingowymi. To prawdziwi maniacy komputerowi i specjaliści od domen oraz stron i portali internetowych.

Jako , że jesteśmy społeczeństwem informacyjnym to myślę, że już czas żeby takich dyskusji było jak najwięcej. Chodzi mi oczywiście o dyskusje na forum o fajnych filmach (Wrzucanie.pl) na najwyższym poziomie merytorycznym bo tylko takie wnoszą coś ciekawego i budują wielkie internetowe społeczeństwo informacyjne. Ja znam także inne fora tematyczne i tam internauci wymieniają poglądy na ściśle określone tematy. Jednak teraz coraz częściej zaczynają dominować fora wielotematyczne, a tam dyskusje są naprawdę rozbudowane i siegają wszystkiego o czym tylko da się napisać. Na tych forach nie ma tematów z tabu i każdy może dyskutować o czym tylko sobie w danej chwili zamarzy.

Siłą tych portali jest jednak mocna promocja w wyszukiwarkach i mają mniej stałych użytkowników niż te kameralne fora tematyczne bo tam wszyscy się znają i czekają na to żeby ktos coś napisał, a oni od razu to komentują. Moje pierwsze forum to było małe kameralne forum o boksie jednak także ono zaczęło przeistaczać się w wielki portal sportowy i spotykają się tam miłośnicy najróżniejszych sportów walki. Kiedyś trochę się tam ludzie nawzajem obrażali i dyskusje były bardzo gorące jednak od jakiegoś czasu panuje tam zgoda i niespotykana wcześniej kultura.


Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.