Domeny na dziennikarstwo

Któż z nas wieczorem nie siada przed telewizorem, by móc obejrzeć aktualne informacje z kraju, jak i ze świata? Poniekąd wielu z nas zwyczaj ten wszedł w krew i czynimy to samoczynnie. Ja chcę zrobić coś bardziej ambitnego i rozglądam się żeby znaleźc jakieś fajne domeny na dziennikarstwo. 

Mamy pewną potrzebę posiadania aktualnych wiadomości. Fakt ten świadczy o nas bardzo dobrze, gdyż lubimy być „na bieżąco” z tym, co się dzieje wokół nas. Czasami jednak trafiają do nas najzwyklejsze plotki, tak więc nie zawsze warto jest w stu procentach wierzyć temu, co jest nam przekazywane. Odrobina dystansu na pewno i w tym przypadku nie będzie niczym szkodliwym.

Samo dziennikarstwo obywatelskie dla internautów (Poto.pl) to tylko zawód, nie dziwny się więc, że większość osób go wykonujących stara się wywołać jak największą sensację przekazywanymi wiadomościami. Czym większa sensacja, tym większy nakład, czy też oglądalność. Niestety, przyszło nam żyć w takim świecie, który żeruje na każdej tragedii, która spotka często niewinnych ludzi. Na pewno nie jest to fair w stosunku do nich, do ich rodzin, jednak nic na to nie możemy już poradzić. Trzeba się z tym po prostu pogodzić.


Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.