Auta na serwerach i domenach

Nie mam już najmniejszych wątpliwości co i jak chcę w swoim życiu dalej robić. Imałem się różnych zajęć oraz zawodów, pracowałem nawet jako kierowca lub serwisant w firmie komputerowej, ale to wszystko to był tylko wstęp do spraw, które aktualnie mnie zajmują i myślę, że będą ważne w mojej pracy przez następne, długie lata. Jest to naprawdę dobry pomysł i nie mogę całkowicie zdradzić całej idei bo może ktoś to podkupić i wyprzedzić moje inwestycje. W największym skrócie mój pomysł nazywa się auta na serwerach i domenach.

Ta sprawa polega na tym, że posiadam fajna stronę internetową z ciekawą domeną i w dodatku na dobrych serwerach. Jest to strona o różnych autach, samochodach oraz wszelkiego rodzaju pojazdach. Rozwinęło się z tego naprawdę popularne forum dla ludzi, którzy mają lub marzą o tym żeby mieć swoje oryginalne lub jakiekolwiek zwykłe auta spalające mało paliwa (Autole.pl). Tam sobie każdy człowiek może spokojnie siedzieć i sprawdzać jakie są na topie nowe auta lub samochody, które warto znać lub posiadać.

Mnie jest bardzo przyjemnie o tym pisać i pokazywać wszystkim te wszystkie auta na forum oraz zadowolonych użytkowników cieszących się z tego, że mamy szybkie serwery i piękne domeny. Nikogo nie przymuszamy do tego żeby nas odwiedzać i nie wprowadzamy żadnych niezrozumiałych zasad, a mimo tego mamy tłok na portalu i wiele nowych rejestracji miesięcznie, a w skali roku te liczby sięgają setek tysięcy.


Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.